Lyrics

  dein Lieblingssong fehlt? jetzt einreichen!

  Lyrics Toplist


  Mars feat. Çiljeta Xhilaga – M’ke Harru [2020]

  Künstler:
  Çiljeta XhilagaMars

  [Intro: Tag]
  BO Beatz

  [Arabic Drop]

  [Verse 1]
  A po meno per mu?
  A mke harru?
  Mthirre po s’fola
  Bllok ta bona
  Faje mbi faje
  E prap do akoma?

  Ne tdy u pershtatem?
  Z’bon uji me flaken
  Menimet e kqija
  Si po fle naten?
  Boy you just fucked up
  Lidhjen qe patem

  [Refrain x2]
  N’Rrug
  Spllifin e dhezi me hup
  Menimet e kqija mi zhduk
  Fjalet po vrasin si plumb
  E veç ti po gjun

  [Arabic Drop]

  [Verse 2]
  Lotin n’sy ma ke lon
  Zemer a ke ?
  Si munesh me m’vra
  Kur me ke dasht deri dje
  Lulet u than edhe shpirti u tret
  Ndjenja e vertet
  Thjesht kujtim ka me mbet ‼️

  [Refrain x2]
  Je ti uji n’sahar
  Jemi bashk dhe pse te ndar
  Je ti dashni pa fjal
  M’ke vra ,pastaj mke n’gjall

  [Arabic Drop]


  Künstler:
  Çiljeta XhilagaMars


  aktuelle Bewertung

  (2)

  deine Bewertung

  Danke für deine Stimme!