Lyrics

  dein Lieblingssong fehlt? jetzt einreichen!

  Lyrics Toplist


  Irkenc Hyka – Maria [2021]

  Künstler:
  Irkenc Hyka

  [Refrain]
  Maria Maria Du Me Dit Ku je
  Se Per Ty Maria Kurre Sja Kisha Vlejt
  A Ku ku Maria Zemren Ma Ke Thy
  Tash Kallzom Kush Ti Puth Ty Syt (Kush Ti Puth Ty Syt)

  [Strofa 1]
  Nuk E Di Pse Nuk T’Maj Inat
  Sot Ti Fle Ne Nje Tjetr Shtrat
  Per Te Keqijat Qe M’Bone
  Ke Nje Medalje A je
  Jeto E Lumtur Aty Ku je
  Dhe Pse Vret Nje Tjeter Ke
  Nese Kthehesh Te Lumet Mos Kerko Falje

  [Pre-Refrain]
  I Vetem Pa Faje Kujtimet Me Vaje
  Se Maria Iku Vetem Me La

  [Refrain]
  Maria Maria Du Me Dit ku Je
  Se Per Ty Kurre Sja Kisha Vlejt
  A Ku Ku Maria Zemren Ma Ke Thy
  Tash Kallxom Kush Ti Puth Ty Syt (Kush Ti Puth Ty Syt)

  [Strofa 2]
  ME Le Shpirtin M’Bushur Me Lot
  Se Kujtimet I Kam Un Sot
  Ti Ne Krahet E Mi Tjeter Mendoje (Ndoje)
  Ah Maria Ti Dashuri AJa Vlejti Kjo Tradhti
  Kurr Se Prita Nje Dite Te Me Lendoje

  [Pre-Refrain]
  I Vetem Pa Faje Kujtimet Me Vaje
  Se Maria Iku Vetem Me La

  [Refrain]
  Maria Maria Du Me Dit Ku je
  Se Per Ty Maria Kurre Sja Kisha Vlejt
  A Ku ku Maria Zemren Ma Ke Thy
  Tash Kallzom Kush Ti Puth Ty Syt (Kush Ti Puth Ty Syt)


  Künstler:
  Irkenc Hyka


  aktuelle Bewertung

  bisher keine Bewertungen


  deine Bewertung

  Danke für deine Stimme!