Lyrics

  dein Lieblingssong fehlt? jetzt einreichen!

  Lyrics Toplist


  Irkenc Hyka – Asaj [2020]

  Künstler:
  Irkenc Hyka

  [Refren]
  Te gjithe boten tme jepnin
  Jo s’me hyn ne sy
  Un ne krahet e mi do te mbaj
  Edhe nese te thon qe un nuk bej per ty
  Ti mos i beso aj aj aj

  I them asaaaaaaj se e dua, se e dua
  I them asaaaaaaj se e dua, se e dua

  [Verse]
  Erdhe tii
  More syt e mi
  Zemra nisi te doje
  Jemi bashk,ne djell dhe ne shi
  Sido jeta te shkojee

  Falem ti sa her kam faje
  Dhe kur ndonjehere te shaj
  Edhe kur e teproj
  Edhe kur s’te degjoj
  Ti gjeja me e shtrenjte
  Dije un pa ty skam jete
  Do te them nje te vertete

  [Refren]
  Te gjithe boten tme jepnin
  Jo s’me hyn ne sy
  Un ne krahet e mi do te mbaj
  Edhe nese te thon qe un nuk bej per ty
  Ti mos i beso aj aj aj

  I them asaaaaaaj se e dua, se e dua
  I them asaaaaaaj se e dua, se e dua

  Te gjithe boten tme jepnin
  Jo s’me hyn ne sy
  Un ne krahet e mi do te mbaj
  Edhe nese te thon qe un nuk bej per ty
  Ti mos i beso aj aj aj

  I them asaaaaaaj se e dua, se e dua
  I them asaaaaaaj se e dua, se e dua


  Künstler:
  Irkenc Hyka


  aktuelle Bewertung

  bisher keine Bewertungen


  deine Bewertung

  Danke für deine Stimme!