Lyrics

  dein Lieblingssong fehlt? jetzt einreichen!

  Lyrics Toplist


  Anxhelo Koci feat. Ergys Shahu & Flor Bana – Vetem Asaj [2019]

  Künstler:
  Anxhelo KociErgys ShahuFlor Bana

  çdo mengjes zgjohem me fytyren e saj
  Me puth, me perkedhel
  Mezi pret ti hap syte une prandaj

  Zemren une asaj do t’ja fal
  Vetem asaj
  Se dhe ne fund t’botes
  Vjen per mu
  Nese t’kam merzitur
  Me fal
  Ti me fal
  S’e meriton

  M’thuaj si t’ja boj Une pa ty
  Kur dashnin e mesova nga ti
  Thelle ne shpirtin tim ti ke hy
  Dashni je ti

  Rri e qete
  Mua gjithmon do me kesh prane
  Se sa t’kem jet
  Ne zemren time do te mbaj

  Zemren une asaj do t’ja fal
  Vetem asaj
  Se Dhe ne fund t’botes
  Vjen per mu
  Nese t’kam merzitur
  Me fal
  Ti me fal
  S’e meriton

  M’thuaj si t’ja boj Une pa ty
  Kur dashnin e mesova nga ti
  Thelle ne shpirtin tim ti ke hy
  Dashni je ti


  Künstler:
  Anxhelo KociErgys ShahuFlor Bana


  aktuelle Bewertung

  bisher keine Bewertungen


  deine Bewertung

  Danke für deine Stimme!