Lyrics

  dein Lieblingssong fehlt? jetzt einreichen!

  Lyrics Toplist


  2TON – Vec Me Ty [2020]

  Künstler:
  2TON

  [Intro]
  Alo alo sa mir me nis diten me ty ( me ty)
  Hala pa mshkru un me tnjek ty
  Po ta du buzqeshjen edhe kta sy
  Veq mthuj ku don mu pa edhe u kry

  [Refrain]
  Une tdu qashtu qysh je
  Ski nevoj me ndrru
  Se veq mu mke
  Veq ty kom me tndje
  Qato qe ti thu qashtu qashtu ka me met

  Une tdu qashtu qysh je
  Ski nevoj me ndrru
  Se veq mu mke
  Veq ty kom me tndje
  Qato qe ti thu qashtu ko me met

  [Vers 1]
  Gucci mu su mpelqen kur se vesh ti
  Syt e mi zemer shkelqejn kur buzqesh ti
  Une nina mir kur kesh ti
  Asniher ma mir se mu smun ta gjesh ti
  Zgjith dhe kerkon
  Qato qe t’thon tjert veq mu um beson
  As un tjeter nuk du qato qe thu ti veq ty kom me tbesu

  [Refrain]
  Une tdu qashtu qysh je
  Ski nevoj me ndrru
  Se veq mu mke
  Veq ty kom me tndje
  Qato qe ti thu qashtu qashtu ka me met

  [Vers 2]
  Une tdu qashtu qysh je
  Ski nevoj me ndrru
  Se veq mu mke
  Veq ty kom me tndje
  Qato qe ti thu qashtu ko me met

  Po xhelozon pak
  Po m’nervozon pak
  Idhnohem shpejt na
  Pajtohem shpejt prap
  Kur mbon krejt mi thy
  Nuk kom ku tqoj ty
  E sado mu shty

  [Refrain]
  Une tdu qashtu qysh je
  Ski nevoj me ndrru
  Se veq mu mke
  Veq ty kom me tndje
  Qato qe ti thu qashtu qashtu ka me met

  Une tdu qashtu qysh je
  Ski nevoj me ndrru
  Se veq mu mke
  Veq ty kom me tndje
  Qato qe ti thu qashtu ko me met


  Künstler:
  2TON


  aktuelle Bewertung

  bisher keine Bewertungen


  deine Bewertung

  Danke für deine Stimme!