Lyrics

  dein Lieblingssong fehlt? jetzt einreichen!

  Lyrics Toplist


  2TON – 1 Familje [2020]

  Künstler:
  2TON

  [Intro]
  Veq nji jet, bonu me shok dhe mendo
  Veten mir, po edhe kta mir me I pa
  Na nuk ndrrojm, asnjihere shanca ska
  Ma shum se shok per ta edhe edhe krejt punt I lo, I lo, I lo

  [Refrain x2]
  Nji familje ooo
  Njo per krejt e, krejt per njo
  Championa, krejt jon bo
  Njo per krejt e, krejt per njo

  [Verse 1]
  Nese nuk e du per veti nuk ja jap as shokit
  Gati per dit t’kqijna e per t’mira e lus zotin
  Veq momente gzimi, neve na del koti
  Na nuk jena shok veq se nji here m’ke fol ti

  Ty s’tkom, shok n’rreth tem, ti sfol
  Biznes jom un, biznes e boj un
  E boj emito,me fjal, jo me plum
  Me bo ti mu leje se nuk mund

  Bo kujdes me njerzt e mi ata nuk t falin
  Nese s’ta din shpi ta’din lokalin
  Vet ki me pranu ski kujt ia Len fajin
  Bohet puna keq nese na ngrihet zoni

  [Refrain x2]
  Nji familje ooo
  Njo per krejt e, krejt per njo
  Championa, krejt jon bo
  Njo per krejt e, krejt per njo

  [Verse 2]
  Se asnjo s’muj mi nda
  Veten mir kta mir du mi pa
  Na nuk harrojm shanca nuk ka
  N’tavolin ton ven per ty s’ka

  Hej, rrina gjith bashk kur o keq edhe mir
  Bashk kena me kon kur e ke t’veshtir
  Ktu dicka per neve na nina pa na thirr, nina pa na thirr

  [Refrain x2]
  Nji familje ooo
  Njo per krejt e, krejt per njo
  Championa, krejt jon bo
  Njo per krejt e, krejt per njo


  Künstler:
  2TON


  aktuelle Bewertung

  bisher keine Bewertungen


  deine Bewertung

  Danke für deine Stimme!